אודותינו

ברוכים הבאים לסוכנות החלל גלאקטיק-דריימליינס

בראש הסוכנות עומד אלירון ירון, יזם היי טק בתחום של הקמה, מיזוגים ורכישות של חברות בעולם, מייסדה של וסגן נשיא אגודת החלל הישראלית (2002). אלירון הוא חובב חלל מגיל צעיר. הוא למעשה יזם החלל הראשון בארץ, ומתכוון להשקיע את רוב זמנו ויכולותיו בתחום המתפתח של תיירות החלל, הזוכה להתעניינות גדולה מאוד הן בחו"ל והן בקרב ישראלים.

אלירון ירון

חברת Galactic DreamLines הוקמה בשנת 2007 על-מנת לתת מענה לביקוש הרב שנוצר בקרב ישראלים בתחום הטיסות המסחריות בעולם, ובמטרה לפתח מודעות לנושא זה בקרב הציבור.

גלאקטיק דריימליינס פותחת בפניך צוהר ייחודי, ומעניקה לך את ההזדמנות להיות אחד מנוסעי החלל הראשונים שאינם אסטרונאוטים מקצועיים וליהנות ממסע עוצר נשימה בעל אפס כח משיכה!

גלאקטיק דריימליינס הינה הנציגות הבלעדית בישראל של חברת וירג'ין גלאקטיק העולמית, המתמחה והמובילה בתחום הטיסות המסחריות לחלל בעול, בבעלותו של סר ריצ'רד ברנסון.

הניסיון הרב של וירג'ין גלאקטיק בתחומי התעופה, ההרפתקאות ומסעות הפינוק, יחד עם העיצוב החדשני,מהווים גורמים משפיעים על עיצוב החללית, פעולתה החלקה ויצירת חוויה של פעם בחיים, כאשר חזון החברה הינו הפיכת טיסות החלל לזמינות לאנשים פרטיים, והקמתה של חברת תעופת החלל המסחרית הראשונה. גלאקטיק דריימליינס, דוגלת בראש ובראשונה במתן שירות מקיף ללקוחותיה ולחוויה אופטימלית לנוסעים, כאשר היבט הבטיחות נח בלב ליבו של התכנון ומהווה את ליבת הפעולה של וירג'ין גלאקטיק.

אנו מעמידים לרשותכם את כל המומחיות הניסיון והידע שלנו לטובת הצלחתכם, כשבעיני רוחנו החזון לספק לקהל לקוחותינו את מגוון השירותים הטוב והרחב ביותר בתחום תיירות החלל. אנו נהייה שותפים מלאים בליווי הפרויקטים הגדולים של לקוחותינו מתחילתם ועד סופם, תוך סיוע וייעוץ לאורך כל הדרך.


אנו כאן בכדי להעניק לך את החוויה המדהימה ביותר בחייך.

GALACTIC-DREAMLINES

יחסי ציבור ותקשורת